Misyonumuz

Sektörde, kalite standartlarına uygun, zamanında hizmet verebilen uzun vadeli tedarikçi olarak yer almak. Ülkemizin kalkınmasına ve üretim sektörüne sürdürülebilir, yenilikçi katkılarda bulunmak.

Vizyonumuz

Teknik hırdavat ve tedarik sektöründe, hizmet ve müşteri memnuniyeti konusunda güvenilir, örnek alınan, istikrarlı ve sağlam büyüyen bir firma olmak.

Değerlerimiz

Dürüstlük, kalite, güvenilirlilik, yenilikçilik ve yaratıcılık, mesleki uzmanlık, müşteri odaklılık, çalışan memnuniyeti, esnek ve hızlı çalışma, teknoloji odaklılık, katılımcılık, çevreye duyarlılık, sosyal sorumluluk ve farkındalık, sürekli eğitim.

Hakkımızda

Nalbantoğlu Hırdavat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1997 yılından bu yana muhtelif teknik hırdavat ve sanayi malzemeleri konusunda müşterilerine tedarik ve destek hizmeti vermektedir. Firmamız 2002 yılından itibaren yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet gösteren, rüzgar türbini ve komponent üreticilerine, türbin teknik servislerine tam tedarikle birlikte, muhtelif sarf malzemeleri, iş güvenliği ekipmanları ve ihtiyaca yönelik özel imalatlar ile enerji sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Nalbantoğlu Hırdavat; piyasaya hâkim, müşteri odaklı, yetkin satış ekibiyle Türkiye’deki ayrıcalıklı firmalardan biri olarak sektörde yer almaktadır ve müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmak için çalışan, problemlere doğru tespitlerle yaklaşarak hızlı dönüşler yapan, çok tercih edilen bir firma olarak bilinmektedir. Ayrıca bugüne kadar yapmış olduğu ve halen devam eden, fabrikaların özel imalatında kullanılan malzemelerin ithalatı ve ihracatında da pazar payına sahiptir.

Nalbantoğlu Hırdavat, bayiliği bulunan markaların yanı sıra, bünyesinde geniş ürün ve marka çeşitliliği barındırmaktadır. Bayiliği bulunan markaların yanı sıra, bünyesinde geniş ürün ve marka çeşitliliği barındıran Nalbantoğlu Hırdavat, fabrikaların özel imalatında kullanılan malzemelerin ithalatı ve ihracatıyla da kendini kanıtlamış bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına, Satış ve Pazarlama ekibi tarafından talep doğrultusunda, birçok ürünün tanıtımı ve uygulaması için teknik destek ve eğitim hizmeti de verilmektedir. 2017 yılında bünyesine kattığı ISO 9001:2015 belgesi ile de kalite standardını belgelendirerek, sektörde fark yaratan bir konuma sahip olmuştur.